Zákaznický IS
HelpDesk
Rychlý kontakt

Co nabízíme

Podniková řešení

Podniková řešení nabízíme v základním nastavení anebo po- žadované aplikace přizpůsobíme dle požadavků zákazníka.

Více informací


E-aplikace

Vyvíjíme on-line obchodní aplikace určené pro kompletní spektrum podnikání a prezentace na internetu.

Více informací


Služby společnosti

Nabízíme služby programátorů a další služby související s vývojem, údržbou a provozem aplikací pro vaši společnost.

Více informací


Datová úložiště

Nabízíme špičková datová úložiště s nejmodernějším IT. Úložiště jsou nadstandardně zabezpečená s 24 hodinovým dohledem.

Více informací

Archív aktualit

06.12.2019   FITNESS ONLINE - NOVÁ APLIKACE PRO FITKA

Nově nabízíme online aplikaci pro fitka a posilovny. Aplikace je vybavena rezervačními formuláři, docházkou, fakturací, pokladnou, mailingem a mnoha dalšími funkecemi. Řešení nabízí i řízení více poboček a disponuje množstvím periférií. Více informací naleznete zde http://www.appfitness.cz/

09.10.2018   SÍŤOVÉ APLIKACE - VÍCE FIREM V JEDNOM INFORMAČNÍM SYSTÉMU

Nově jsme upgradovali platformu pro síťové aplikace. Nové řešení nabízí samostatné fakturační řady a účetní výstupy pro jednotlivé koncové provozovatele - pobočky, samostatné skladové hospodářství a nastavení různého IČA. Na každém koncovém bodu lze nastavit vybraným uživatelům použití aplikace výhradně na zvolené fyzické adrese. Nově se mohou řídící uživatelé dle role hlásit pouze na příslušných pobočkách.

09.10.2018   NOVÝ REZERVAČNÍ SYSTÉM PRO NEOMEZENÉ MNOŽSTVÍ PRODUKTŮ

Nově jsme implementovali rezervační systém se zákaznickou administrací. Rezervační systém umožňuje neomezené množství kalendářů pro různé produkty, obsahuje různé periferi pro externí uživatele včetně mobilní varianty, funkce automatického blokování v nastaveném období, interní rezervace, nastavení pauz a online kontrolu nákupu produktu, kontrolu případných budgetů, automatická storna, nastavitelnou dobu možnosti zrušení rezervace zákazníkem, evidenci nedodržených termínů zákazníky.

04.10.2018   MOBILNÍ INTERFACE Z INFORMAČNÍHO SYSTÉMU

Do našich informačních systémů, síťových a skupinových aplikací jsem implementovali moduly pro zobrazování vybraných částí na mobilních zařízeních pro úzce profilované uživatele. Po uživatelské stránce jsou optimalizovány i funkce. 

07.03.2017   JEDEN E-SHOP - VÍCE MENU

Administrace našich e-shopů nově umožňuje nastavit více různě umístěných menu na e-shopu. V praxi to znamená, že uživatelsky můžete vytvořit na stránkách vašeho e-shopu další odlišné samostatné menu. Tato možnost je vhodná pro případy, že prodáváte v jednom e-shopu odlišné produkty, které vyžadují vlastní menu a vlastní kategorie.

13.02.2017   Google Analytics - nastavení webové analytiky

Nově nabízíme službu kompletní nastavení webové analytiky Google Analytics. Vytvoříme analýzu vašeho webu a nastavíme Google Analytics přesně na míru vašeho internetového projektu. Nastavení nabízíme od základní úrovně až po plné nastavení všech služeb měření.

19.07.2016   NOVÝ E-SHOP FixData - B2C, B2B, LOKALIZACE, MĚNY, SKLADY - JEDNA APLIKACE.

Nabízíme zcela novou modernizovanou verzi FixData E-shop. E-shop je nyní vybaven kompletní lokalizací pro neomezený počet jazyků a v souvislosti s tím i možnost používání různých měn a daní současně. FixData E-shop je nastavitelný jak pro B2C, tak pro B2B, kdy každé rozhraní má své funkce a grafiku a to v rámci jediné implementace. Verze B2C i B2B mají společnou administraci a nově uživatelskou nápovědu. V systému lze nastavit i více cen v rámci B2C a B2B a dopravu z více distribučních bodů ve více zemí. V rámci modernizace proběhla i implementace nové grafiky a nových funkcí.

13.01.2016   Úpravy na konektivitě datového centra

Z důvodu navyšování rychlosti datových okruhů může 21.1.2016 dojít ke krátkodobým výpadkům v časovém okně od 00:01 do 05:00. Jedná se o třetí fázi úprav, které jsou prováděny na straně poskytovatelů datových okruhů. Chod služeb a serverů v datovém centru nebude přerušen, omezena může být pouze jejich dostupnost díky změnám konektivity datového centra. Odhadovaná doba výpadků: 1 x 5 minut 1 x 30 minut.

02.11.2015   NOVINKA: SLUŽBA EaaS - E-SHOP VČETNĚ SERVISU

Ve spolupráci s naším partnerem, společností zabývající se skladováním, kompletováním a rozesílkou zboží, nabízíme novou službu k našemu E-shopu. Jedná se nejen o výrobu a implementaci vašeho e-shopu, ale i o zajištění skladování a logistiky vašeho sortimentu. Aplikace E-shop využívá on-line propojení se skladovým hospodářstvím a uživatel má k dispozici i aktuální pohled do stavu skladu. Služba je určena pro střední a velké provozovatele e-shopu. Cílem této služby je uspořit uživateli čas a finance.

12.10.2015   NOVÁ GLOBÁLNÍ BEZPEČNOSTNÍ ROLE V IS A FixData CRM

Impementovali jsme novou globální bezpečnostní roli ve FixData CRM a IS. Tato globální bezpečnostní role zamezuje zneužití dat uživatelem v nejvyšší možné míře při zachování plné funkčnosti systému. I pod touto globální rolí lze implementovat neomezené množství rolí druhého řádu, které podrobně vymezují status uživatelů v každé části aplikace.

25.09.2015   STŘEDISKOVÉ ŘEŠENÍ APLIKACÍ

Rozšířili jsme možnosti střediskového řešení našich aplikací. Každou aplikaci může nyní v rámci tohoto řešení nově využívat neomezené množství firem s vazbou na neomezené množství odlišných produktů.

13.07.2015   HELP DESK FixData - NOVÉ FUNKCE

Doplnili jsme HELP DESK o nové funkce. Měření volných servisních hodin, servisní výpočty, náklady na servis a další zajímavé funkce.

02.06.2015   FixData CRM - ODESÍLÁNÍ E-MAILŮ

Implementovali jsme funkci odesílání e-mailů přímo z FixData CRM s vazbou na obchodní aktivity obchodníka a zákazníka.

23.04.2015   FixData HELP DESK V NOVÉM DESIGNU

Spustili jsme Fix Data Help Desk v novém designu a s novými funkcemi. Novinkou je například možnost nastavení volného servisního času a to i s vazbou ke konkrétní aplikaci zákazníka.

13.11.2014   Nový SharePoint pro zákazníky

Zprovoznili jsme nový vývojový SharePoint pro naše zákazníky. Jedná se o sdílené úložiště, do kterého se ukládají potřebné grafiky a další informace při vývoji aplikací. Využitím SharePointu při vývoji aplikací odpadá zasílání e-mailů s velkou přílohou a zároveň jsou veškeré materiály potřebné pro vývoj uloženy přehledně na jednom místě s on-line přístupem.

Kvalitní servis

  • Pečlivost
  • Rychlost
  • Bezpečnost
  • Nestandardní řešení
  • Zákaznická podpora

Naše standardy

Diskrétnost, solidnost, důvěryhodnost, flexibilita a z toho vyplývající schopnost navrhovat individuální řešení podle potřeb jednotlivých klientů.

Další informace

Licenční podmínky
Zákaznický IS
HelpDesk
Rychlý kontakt

VESSA ICT © 2013 - 2019