Zákaznický IS
HelpDesk
Rychlý kontakt

Co nabízíme

Podniková řešení

Podniková řešení nabízíme v zá- kladním nastavení anebo požadované aplikace přizpůsobíme dle požadavků zákazníka.

Více informací


E-aplikace

Vyvíjíme on-line obchodní aplikace určené pro kompletní spektrum podnikání a prezentace na internetu.

Více informací


Služby společnosti

Nabízíme služby programátorů a další služby související s vývojem, údržbou a provozem aplikací pro vaši společnost.

Více informací


Datová úložiště

Nabízíme špičková datová úložiště s nejmodernějším IT. Úložiště jsou nadstandardně zabezpečená s 24 hodinovým dohledem.

Více informací

Spolupráce s partnery

Pro společnosti zabývající se prodejem a vývojem vlastního software nabízíme několik možností spolupráce v různých oblastech. Ceny pro každého partnera jsou individuální a jsou nastavené dle produktu, požadavku a rozsahu spolupráce.

Prodej klasických aplikací

Nabízíme aplikace, které vyvíjíme, pro další prodej. Aplikace ovládáme ze 100% a jsou přizpůsobitelné na přání partnera/zákazníka. Garantujeme bezvadnou funkčnost, servis a integraci s externími aplikacemi.

Úpravy aplikací

Nabízíme možnost úprav stávajících aplikací, které již klienti mají. Úpravy je možné uskutečnit na základě možností licencí, software a analýzy.

Vývoj aplikací na míru

Nabízíme vývoj originálního software pro zákazníky dle dodané analýzy a specifikací.

Analýzy

Nabízíme vytvoření profesionální analýzy pro klienty včetně přípravy specifikací pro konečného výrobce. Analýzy vytváříme na základě zkušeností v oblasti vývoje software a zkušeností s provozem aplikací v produkčním prostředí v různých oborech a na různých úrovních řízení.

Servis aplikací

Nabízíme servis software, který již klienti vlastní. Servisní dohodu vždy předchází analýza software klienta, po které je stanoven nezbytný rozsah údržby.

Datové centrum

Nabízíme IaaS v moderním datovém centru lokalizovaném v blízkosti Prahy. V rámci IaaS obdržíte datový prostor, potřebný software, správu serveru, zálohování a zabezpečení dat. Datové centrum je pod komplexní 24 hodinovou správou a ochranou, fyzickou a požární ostrahou s okamžitou účinností včetně mnohovrstvého energetického zabezpečení.

V neposlední řadě je výhodou fyzická dostupnost datového centra pro klienty. Klient ví, kde má data uložena a centrum může po dohodě sám navštívit.

Programátoři na FULL TIME

Nabízíme možnost využití programátorů na full time - pravidelné využití programátorů pro stanovenou práci v aplikacích klientů. Pravidelnou prací může být například nejen údržba, ale i úpravy aplikací, aktualizace dat nebo správa databází.

Pro více informací nás kontaktujte. Rádi zodpovíme všechny doplňující dotazy.

Kvalitní servis

  • Pečlivost
  • Rychlost
  • Bezpečnost
  • Nestandardní řešení
  • Zákaznická podpora

Naše standardy

Diskrétnost, solidnost, důvěryhodnost, flexibilita a z toho vyplývající schopnost navrhovat individuální řešení podle potřeb jednotlivých klientů.

Další informace

Licenční podmínky
Zákaznický IS
HelpDesk
Rychlý kontakt

VESSA ICT © 2013 - 2019